• Kuchyň

  KUCHYNĚ

  V našich kuchyních je použito kvalitní kování s plnovýsuvnými zásuvkami a spolehlivými výklopnými systémy. Pro náročné zákazníky doporučujeme kování BLUM s doživotní zárukou.

  Nabízíme kuchyně různých stylů:

  KLASIK Vycházejí ze základních nároků na vzhled a funkčnost. Cenově jsou blízko běžným sektorovým kuchyním, ale doplněním o individuální prvky či atypická řešení vytvoří nevšední interiér. Na dvířka je použito velmi odolné lamino, které nabízí nepřeberné možnosti barev a dřevodekorů s možností atraktivních kombinací.

  RUSTIKAL Široký výběr různě profilovaných foliových a lakovaných dvířek pomůže dosáhnout žádaný pocit solidnosti a řemeslné práce. Nabízíme také výrobu dvířek z masivu.

  MODERNÍ Tento styl umožní vytvořit dlouhodobě krásný nadčasový nábytek ať v duchu aktuálních designových trendů, nebo podle individuálního vkusu vyjadřujícího Vaši osobitost. V nabídce máme vysoce lesklé materiály se „skleněným“ efektem i supermatné povrchy v různých barvách.

  Pracovní desky z vysokotlakého lamina nabízíme ve velkém množství dekorů, luxus Vám dopřejí desky z umělého či přírodního kamene, nebo z kompozitních materiálů.

  Obklad stěny může být v dekoru pracovní desky či skříněk. Oblíbeným obkladem je také kalené sklo i s fototiskem na přání.

  V otevřeném prostoru s obývacím pokojem Vám nabízíme možnost řešit interiér jednotně včetně stolů a stolků použitím shodných materiálů, doplňků, polic a podobně.

 • Vestavěná skříň

  VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

  U vestavných skříní maximálně uplatníme naši schopnost vyrábět atypické rozměry a tvary za standardní cenu. Vysoká kvalita a variabilita použitého posuvného kování a rámů dveří dovolí využít každý prostor. Jejich design spolu s vhodně zvoleným dekorem dveřních křídel vytvoří ve Vašem interiéru jak mimořádnou dominantu, tak může pomoci zakrýt a využít různé výklenky a kouty. Kromě polic a šatních tyčí nabízíme praktické zásuvky a další užitečné vybavení.

 • Ložnice

  LOŽNICE

  V ložnici nebývá místa nazbyt a proto pořízení postelí a vhodného nábytku není snadné. Vyrobíme Vám postele jakékoliv velikosti i s úložným prostorem. K tomu stolky či police a samozřejmě skříně. Vše vyměřené na centimetry tak, aby byl prostor optimálně využitý a zároveň krásný.

 • Obývací pokoj

  Obývací pokoje

  I nábytek v obývacím pokoji může být zajímavý svou pestrostí. Nápaditá řešení polic, TV stěn, skříněk a stolků mohou být inspirována designem špičkových tvůrců a světových výrobců například prostřednictvím katalogů, nebo internetu. Nechte si od nás vyrobit designový nábytek, který bude respektovat Váš prostor i možnosti. V otevřeném prostoru s kuchyní Vám nabízíme možnost řešit interiér jednotně včetně stolů a stolků použitím shodných materiálů, doplňků, polic a podobně.

 • Dětský pokoj

  Dětské pokoje

  Pro nejmenší je potřeba hravý prostor a zároveň spousta skrýší na hračky. Pro školáky se přidá psací stůl a „náctiletí“ chtějí ve svém prostoru uplatnit svou kreativitu.Skříňky, zásuvky, poličky, stoly i postele je možné zvýraznit netradičními barvami a řešeními. A když se barvy okoukají, stačí vyměnit dvířka. U zakázkového nábytku je možné vše.

 • Kancelářský nábytek

  Kancelářský nábytek

  I kancelářský nábytek může být netradiční co se týká barev a to jak na pracovišti, tak doma. Přesto i tady je na prvním místě funkčnost a praktičnost. Využití prostoru umožní výroba nábytku na míru, navíc se Vám může přizpůsobit velikostí, např. výškou pracovní plochy či polic. U domácích pracoven je důležité sladit barevnost a styl s ostatním vybavením bytu a je mnoho možností jak vytvořit multifunkční a estetický kancelářský nábytek.

AKCE

O nás

O NÁS

Jsme česká rodinná firma a od roku 2000 vyrábíme nábytek na míru. Používáme pouze kvalitní materiály a nabízíme spolehlivé vybavení.

Naší výhodou je výroba v jakýchkoliv rozměrech bez navyšování ceny za atypický tvar včetně oblouků a šikmin, takže můžete mít originální i designový nábytek za cenu standardních produktů.

Naším cílem je optimální řešení pro zákazníka s ohledem na cenu, vzhled a styl. K usnadnění rozhodování nabízíme vizuální 3D projekt.

Nábytek sami zaměříme, vyrobíme a dodáme včetně montáže.


Těšíme se na Vás.